FA Nutrition Mag Plus B - 90 tabl.

12,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • ŁATWO PRZYSWAJALNE FORMY CHEMICZNE MAGNEZU I POTASU
  • ŁATWE DAWKOWANIE – KAPSUŁKI
  • WSPIERA PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE I SKURCZ MIĘŚNI
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA OGÓLNY STAN ORGANIZMU
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ GWARANTOWANA PRZEZ PRODUCENTA

Wielu sportowców nie zdaje sobie sprawy, że posiada niedobory magnezu i potasu. Jest to widoczne dopiero w momencie skrajnie wysokich braków tych niezwykle ważnych minerałów. Jeżeli masz problem z niekontrolowanymi drganiami mięśni, skurczami lub nawet drganiami powiek – to oznaka, że czas najwyższy zaopatrzyć się w ten preparat!

FA NUTRITION MAG plus B to tabletki dostarczające magnez, potas i witaminę B6 rekomendowane w celu uzupełniania niedoboru tych składników w codziennej diecie, polecane szczególnie w okresach wytężonej pracy fizycznej i umysłowej.

Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków w organizmie, biorący udział w ponad 300 reakcjach chemicznych oraz niezbędny do wielu procesów metabolicznych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia, a także pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ze względu na powyższe właściwości suplementacja magnezem polecana jest w okresach wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej. Niedobór magnezu może powodować wiele zaburzeń ogólnoustrojowych obejmujących układ nerwowy, mięśnie oraz układ sercowo-naczyniowy. Niedoborom magnezu towarzyszą m.in. takie objawy jak rozdrażnienie, nadpobudliwość, brak koncentracji, a także drganie powiek, drżenie i kurcze mięśni oraz depresja.

Z ŁATWOŚCIĄ UZUPEŁNISZ WSZELKIE BRAKI MAGNEZU I POTASU. DODATEK WITAMINY B6.

Potas to kolejny kluczowy pierwiastek, który organizmie w wielu procesach. Podobnie jak magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Niedobory tego pierwiastka objawiają m.in. się kurczami mięśni oraz nadciśnieniem.

FA NUTRITION MAG plus B został wzbogacony o witaminę B6 ze względu na „energetyzujące” organizm właściwości. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, przyczynia się do zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Ponadto witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, które są odpowiedzialne za dostarczanie tlenu do wszystkich komórek organizmu.

ZALECANE SPOŻYCIE:

Zaleca się spożywać 1 tabletkę 2 razy dziennie podczas posiłku. Tabletkę należy połknąć w całości i popić wodą.

30995435.jpg
1 Przedmiot

Specyficzne kody