BELTOR GRYF 50mm OLIMPIJSKI PROFESSIONAL POWER TRAINING 220cm + ZACISKI - P0064

1 100,00 zł
Brutto
Ilość

Komu polecany jest gryf olimpijski 220cm?

Gryf Professional Power Training to topowy model przeznaczony dla trójboistów, dla których sztywność gryfu ma kluczowe znaczenie podczas ciężkich ćwiczeń tj; Przysiad ze sztangą, Wyciskanie leżąc, Martwy ciąg. Zestaw 4 łożysk igiełkowych (2 łożyska na stronę) umożliwia gładkie i płynne obracanie się rękawów na gryfie. Dzięki zastosowaniu powłoki "Black oxide" na gryfie środkowym oraz warstwy chromu na rękawach obrotowych, gryf jest zabezpieczony przed korozją oraz czynnikami zewnętrznymi. Maksymalny udźwig gryfu to 700kg.

Konserwacja

Zaleca się utrzymywanie gryfu w czystości po każdym treningu. W tym celu najlepiej jest użyć plastikowej szczotki i łagodnego detergentu do czyszczenia molety gryfu, następnie należy nasmarować gryf olejkiem 3-in-1. Na koniec usunąć nadmiar oleju za pomocą papierowego ręcznika.

UWAGA: Gwarancja na zginanie nie obejmuje gryfu, który został uszkodzony na skutek zaniedbań lub niewłaściwego użycia, modyfikacji, konserwacji, przechowywania lub niewłaściwego użytkowania. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń w wyniku niewłaściwego użytkowania gryfu tj; zrzucenie gryfu na skrzynie, ławkę, stojaki, niewłaściwe podłoże lub zrzucanie gryfu przy użyciu niewłaściwych obciążeń, które nie są przeznaczone do rzucania (bumpers).

Gryf Olimpijski Professional Power 220 cm/50mm

Specyfikacja

Rodzaj gryfu

gryf dla mężczyzn

Zastosowanie

Trójbój siłowy

Materiał

hartowana chromowana stal

Powłoka

Black Oxide

Długość gryfu

220cm

Część robocza gryfu

gładka

Część chwytna gryfu

ryflowana

Znacznik chwytu

81cm

Radełkowanie

IPF

Znacznik środka

tak

Łożyska

4 łożyska igiełkowe

Średnica gryfu

29mm

Średnica tulei

50mm

Waga gryfu

~20kg

Maksymalny udźwig

~700kg

Komplet zawiera

  • Gryf olimpijski Professional prosty 220cm/50mm firmy Platinum Fitness
  • 2 sprężynowe zaciski zabezpieczające
P0064
10 Przedmioty

Specyficzne kody