UCHWYT NA SKAKANKI SPEED ROPE

219,00 

Uchwyt, wieszak na skakanki

Uchwyt montowany do ściany, którego zadaniem jest odwieszanie skakanek w uporządkowany sposób. Wcięcia pozwalają na odwieszanie skakanek zarówno na lince jak i na rękojeściach. Jeden stojak posiada 10 slotów. Wieszak na skakanki jest w pełni profesjonalny, wygląda bardzo estetycznie. Jeżeli zależy Ci aby na Twojej siłowni panował ład to polecamy zdecydowanie zaopatrzyć się w tego typu uchwyty.  Nasz sklep oferuje szeroki asortyment elementów często niezbędnych na siłowni.

Trening w formie skakania na skakance to bardzo popularny rodzaj aktywności fizycznej z którym często pierwszy kontakt mieliśmy już w dzieciństwie. Proste ćwiczenie, nieskomplikowane dobry na wpływ na mięśnie naszych nóg. Osoby pragnące schudnąć cenią sobie skakanie na skakance redukując przy tym tkankę tłuszczową i poprawiając kondycję. W naszym sklepie znajdziecie Państwo skakanki oraz uchwyty, wieszaki po które sięgają pięściarze, biegacze oraz miłośnicy treningów fitness.

Zalety ćwiczeń na skakance

  • skakanie na skakance trenuje właściwie mięśnie brzucha, dlatego polecana jest osobom chcącym skupić się mocniej właśnie na mięśniach brzucha.
  • skakanie na skakance poprawia kondycję, sylwetkę oraz redukuje tkankę tłuszczową.
  • gabaryty skakanki umożliwiają zabranie jej gdzie tylko dusza zapragnie.
  • skakanka daje bardzo dużo pozytywów podczas treningu w porównaniu do kosztów jakie należy ponieść zaopatrując się w tego rodzaju sprzęt.

Odzież, sprzęt, wyposażenie, odżywki na siłownie 

 
Witamy w naszym sklepie! Szukasz porządnego sprzętu dla Twojej siłowni oraz wsparcia w dobrze odpowiedniego asortymentu ? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś – ForGym.pl to sklep internetowy który powstał z myślą o Takich jak Ty!

 

Nieustannie od 2019 roku staramy się dostarczać najlepszy towar z kategorii „sport”. Celem naszego sklepu w głównej mierze jest zadowolenie naszego klienta – czyli Ciebie ! Stworzyliśmy ten sklep ponieważ jesteśmy fanatykami tego sportu i chcielismy zgromadzić wszystkich mocnych producentów w jednym miejscu.

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz asortyment najlepszych marek tj. Adidas, Nike, Beltor, Poundout, Puma, Spokej, Thorn Fit, 4F, Gym Hero, Trec Nutrition, Gorilla Wear i z wiele innych.

 

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady w zakupie naszych towarów, śmiało możesz pisać, dzwonić. Kontakt tutaj – KONTAKT

Zapraszamy Cię do naszego sklepu – znajdziesz tu najlepszej jakości produkty w okazyjnych cenach !

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Shopping Cart