SKAKANKA FLASH

169,00 

Skakanka THORN+fit Flash to absolutna nowość w naszej ofercie. To niezwykle techniczny i wytrzymały produkt, który spełnia oczekiwania sportowców szukających narzędzi do nowoczesnego treningu i perfekcji w każdym calu.

Aluminiowe rączki zakończone obrotowymi, łożyskowanymi głowicami zostały wyposażone w stalowe trzpienie w których osadzona jest końcówka linki. W trzpieniach zastosowaliśmy systemem samoblokujący, który umożliwia błyskawiczne zamontowanie końcówki linki w głowicy bez konieczności jej skracania. Zamontowanie linki w głowicy przebiega bez zastosowania jakichkolwiek narzędzi, konieczności docinania linki ani dokręcania śrubek. Dzięki temu rozwiązaniu można zmieniać długość linki podczas treningu (nadmiar linki zostaje wsunięty do wnętrza rączki), wymieniać rodzaj linki jakich chcemy używać (w zestawie są 2 rodzaje linki: czarna – steel cable, która jest bardziej miękka oraz czerwona – steel cable 2.0, która jest sztywniejsza) a także przechowywać skakankę w sposób, który uniemożliwia złamanie lub skręcenie linki (rączki i kable są przechowywane osobno, przez co nie będą mogły wystąpić odkształcenia linki na łączeniu z głowicą).

Skakanka Flash jest niezwykle lekka i wykonana w wysoką starannością.  Rękojeść jest ergonomiczna i doskonale układa się w dłoni podczas treningu pozwalając na szybkie wykonywanie wod’ów. Rączka skakanki została dodatkowo wyposażona w radełkowaną strukturę, dzięki której skakanka nie wysunie się z dłoni nawet podczas długiego treningu.

Zakres użytkowania

skakanie przez skakankę, double-unders, criss-cross

Specyfikacja

 • aluminiowe rączki z ruchomymi łożyskowanymi głowicami i systemem saoblokującym w trzpieniu
 • długość rączki: 14cm (całkowita długość: 16,8cm)
 • długość radełkowania na rączce: 11cm
 • średnica rączki: 14mm
 • waga rączki: 55g (jedna sztuka)
 • średnica stalowej linki (czarna): 2,4mm
 • średnica stalowej linki 2.0 (czerwona): 2,4mm
 • długość stalowych linek: 3,6metry
 • samoregulowana długość linki
 • transparentna czerwona oraz czarna osłonka linek zabezpieczają ją przed przecieraniem
 • torba do przechowywania skakanki (zapobiega splątaniu i uszkodzeniu linek)
 • zestaw sprzedawany jest w estetycznym opakowaniu

Odzież, sprzęt, wyposażenie, odżywki na siłownie 

 
Witamy w naszym sklepie! Szukasz porządnego sprzętu dla Twojej siłowni oraz wsparcia w dobrze odpowiedniego asortymentu ? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś – ForGym.pl to sklep internetowy który powstał z myślą o Takich jak Ty!

 

Nieustannie od 2019 roku staramy się dostarczać najlepszy towar z kategorii „sport”. Celem naszego sklepu w głównej mierze jest zadowolenie naszego klienta – czyli Ciebie ! Stworzyliśmy ten sklep ponieważ jesteśmy fanatykami tego sportu i chcielismy zgromadzić wszystkich mocnych producentów w jednym miejscu.

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz asortyment najlepszych marek tj. Adidas, Nike, Beltor, Poundout, Puma, Spokej, Thorn Fit, 4F, Gym Hero, Trec Nutrition, Gorilla Wear i z wiele innych.

 

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady w zakupie naszych towarów, śmiało możesz pisać, dzwonić. Kontakt tutaj – KONTAKT

Zapraszamy Cię do naszego sklepu – znajdziesz tu najlepszej jakości produkty w okazyjnych cenach !

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Shopping Cart