Sale!

FA CORE Vita 90 tabl.

30,00 

FA CORE Vita to suplement diety w kapsułkach, który należy do kategorii stack’ów witaminowo-mineralnych. Produkt z tej kategorii powinien znaleźć się w suplementacji każdego sportowca, zarówno na szczeblu zawodowym, jak i amatorskim. Najwyższa jakość oraz kompleksowy skład sprawiają, że trudno o lepszy produkt dla uzupełnienia częstych braków w najważniejszych witaminach i minerałach. Dieta jest ważna i należy jej przestrzegać – to jasne! Ewentualne braki świetnie uzupełni FA CORE Vita!

  • KOMPLEKSOWY SKŁAD
  • SKUTECZNIE UZUPEŁNIA BRAKI MIKROELEMENTÓW
  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WITAMINY I MINERAŁY
  • REGULUJE PRACĘ CAŁEGO ORGANIZMU
  • 1 OPAKOWANIE AŻ TO 30 PORCJI

ZALECANE SPOŻYCIE:

Spożywać 3 tabletki dziennie podczas lub po posiłku.

Odzież, sprzęt, wyposażenie, odżywki na siłownie 

 
Witamy w naszym sklepie! Szukasz porządnego sprzętu dla Twojej siłowni oraz wsparcia w dobrze odpowiedniego asortymentu ? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś – ForGym.pl to sklep internetowy który powstał z myślą o Takich jak Ty!

 

Nieustannie od 2019 roku staramy się dostarczać najlepszy towar z kategorii „sport”. Celem naszego sklepu w głównej mierze jest zadowolenie naszego klienta – czyli Ciebie ! Stworzyliśmy ten sklep ponieważ jesteśmy fanatykami tego sportu i chcielismy zgromadzić wszystkich mocnych producentów w jednym miejscu.

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz asortyment najlepszych marek tj. Adidas, Nike, Beltor, Poundout, Puma, Spokej, Thorn Fit, 4F, Gym Hero, Trec Nutrition, Gorilla Wear i z wiele innych.

 

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady w zakupie naszych towarów, śmiało możesz pisać, dzwonić. Kontakt tutaj – KONTAKT

Zapraszamy Cię do naszego sklepu – znajdziesz tu najlepszej jakości produkty w okazyjnych cenach !

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Shopping Cart