BELTOR HANTLA ŻELIWNA - CAST IRON DUMBBELL CZARNA-BLACK 20kg / 28mm P0073

293,99 

 Hantla żeliwna regulowana 20kg/28mm Platinum Fitness

Obciążenia hantli pokryte są specjalną farbą przeciwkorozyjną, która wydłuża ich żywotność. Gryf został wykonany ze stali chromowanej, zakończonej gwintem. Ryflowana część chwytna gryfu zapewnia komfort użytkowania, oraz zapobiega ślizganiu się dłoni. Ponadto, zaciski dołączone do hantli pozwalają na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń w różnych płaszczyznach, oraz przeciwdziałają ześlizgiwaniu się ciężaru.

Dane techniczne

Waga hantli

~20kg

Długość gryfu

36cm

Część robocza gryfu

2x ~10,5cm

Część chwytna gryfu

~ 12,6cm

Średnica gryfu

28mm

Waga gryfu

2kg

Waga obciążenia

2x5kg, 2×2,5kg, 2×1,5kg

Zaciski

śrubowe, 2szt.

Podana cena dotyczy 1szt. żeliwnej hantli regulowanej o wadze 20kg

Odzież, sprzęt, wyposażenie, odżywki na siłownie 

 
Witamy w naszym sklepie! Szukasz porządnego sprzętu dla Twojej siłowni oraz wsparcia w dobrze odpowiedniego asortymentu ? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś – ForGym.pl to sklep internetowy który powstał z myślą o Takich jak Ty!

 

Nieustannie od 2019 roku staramy się dostarczać najlepszy towar z kategorii „sport”. Celem naszego sklepu w głównej mierze jest zadowolenie naszego klienta – czyli Ciebie ! Stworzyliśmy ten sklep ponieważ jesteśmy fanatykami tego sportu i chcielismy zgromadzić wszystkich mocnych producentów w jednym miejscu.

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz asortyment najlepszych marek tj. Adidas, Nike, Beltor, Poundout, Puma, Spokej, Thorn Fit, 4F, Gym Hero, Trec Nutrition, Gorilla Wear i z wiele innych.

 

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady w zakupie naszych towarów, śmiało możesz pisać, dzwonić. Kontakt tutaj – KONTAKT

Zapraszamy Cię do naszego sklepu – znajdziesz tu najlepszej jakości produkty w okazyjnych cenach !

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Shopping Cart